Kadınlar Haberleri

kadınlar haberleri ve güncel kadınlar gelişmeleri, kadınlar ile ilgili tüm video, kadınlar fotoğrafları ve kadınlar haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Hakkari Haberleri sitemizde


Hakkari Haber

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GÜNDEM

Kadınlar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, Taksim'e çağrı yaptı. İstanbul Valiliği de Taksim ve Şişhane metro istasyonlarının kapatılmasına...

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM PARTİ) Hakkari Kadın Meclisinin düzenlediği, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” yağışlı havaya rağmen halaylarla...

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM PARTİ) Hakkari Kadın Meclisi, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” etkinlikleri kapsamında çarşı merkezinde kadınların...

Hakkari Haber

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yaklaşırken, kadınların hazırlıkları da eylem ve etkinlikleri de sürüyor.

Hakkari Haber

İnsan Hakları Derneği (İHD) Hakkari şubesi, her ay gerçekleştirdiği Barış nöbetini bu hafta “Kadınlar Barış İstiyor” şiarıyla yaptı.

Hakkari Haber

Kadınlar 2’nci Ligi mücadelesinde Erzincan Gücü Spor’u bekleyen Yüksekova Belediye Spor, rakibin sahaya çıkmaması üzerine hükmen galip geldi.

Hakkari Haber

Kadınlar 2'nci Lig D grubunda mücadele eden Yüksekova Belediyespor Kadın Futbol Takımı, konuk ettiği Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor’u 12-0 mağlup...

Hakkari Haber

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 7'den 70 haydi kadınlar spor projesi çerçevesinde ilçede bulunan kadınlardan yoğun bir katılım sağlandı.

Hakkari Haber

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde hayata geçirilen “7’den 70'e Spor” projesi çerçevesinde çeşitli dallarda düzenlenen sportif etkinliklere kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri, kadınların daha güvende olmaları için Kadın Acil İhbar Sistemi (KADES) programını tanıtmaya devam ediyor.

Hakkari Haber

Hakkari'de kadınlar, dağlardan topladıkları otları işleyerek hem gelir elde ediyor hem de diğer kadınlara meslek edindirme imkanı sunuyor.

Hakkari Haber

Aralarında muhtar ve kadın STK temsilcilerinin bulunduğu 37 kişilik kadın kafilesi Güneydoğu Anadolu Turu kapsamında Şırnak'ın ardından Hakkari'ye geldi.

Hakkari Haber

Hakkari’de “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” etkinlikleri çerçevesinde kadınlar meme kanseri hakkında bilgilendirildi.

Hakkari Haber

Hakkari'de Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen mesleki kurslara katılan kadınlar hem meslek ediniyor hem de aile bütçelerine katkı sunuyorlar.