• USD 32,31
  • EUR 35,08
  • ALTIN 2.416,13
  • BİST100 10.224
  • BTC 69.800

Size, Türkiye’de ve dünyada yaşanan olaylar ve gelişmeler hakkında en güncel bilgileri ajanslar aracılığıyla sunuyoruz. Sitemiz, dünyanın her yerinden haberlere erişebileceğiniz bir kaynak olarak hizmet vermektedir. Ziyaretçilerimize son 10 gün içinde yayınlanmış tüm haberleri konularına göre arama yapabilme imkanı sağlıyoruz. Bu arama, yapay zeka destekli gerçek bir haber arama sayfasıdır ve kelimeler ve ilgili konularla ilgili sonuçlar sunmaktadır. En güncel ve önemli haberleri yakından takip etmek için e-bülten sistemimize kaydolmanızı öneririz!

Misyonumuz

Temel misyonlarımızdan biri, basın ve meslek ilkelerine sadık kalarak haber yapmak ve okuyucularımıza en hızlı şekilde sunmaktır. İki tarafın olduğu durumlarda objektif bir yaklaşım benimseyerek olayı okuyucularımıza aktarmayı hedefleriz. Haberlerimizde, sade ve net bilgilerin yer aldığı doğru ve dürüst habercilik ilkelerine uygun metinler sunarız. Okuyucularımızı sadece alakayı üzerinde toplamak için yalan, yanlış veya şaşırtıcı söylemlere yer vermekten kaçınırız. Gündemi yakından takip etmek ve insanların duygu yoğunluğunu anlamak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğunu kabul etmektedir.

Vizyonumuz

En güvenilir kaynak olarak gündem ile ilgili olaylarda haberleri sunmak temel hedefimizdir. “Sitemizin adı yazıyorsa, haber gerçektir” ilkesiyle okuyucularımıza doğru ve güvenilir haberler sunarak, onların güvenini kazanmak en büyük amacımızdır. Vazifemizi en doğru ve objektif şekilde yerine getirmenin sağladığı manevi huzuru, tüm ekibimizle paylaşarak ortak vizyonumuzu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Hedeflerimiz

En güvenilir haber kaynağı olarak Türkiye’nin ve tüm dünyanın tercih ettiği bir haber organı olmak temel hedefimizdir. Sayfamızda yer alan tüm haberlerin %100 doğru ve tarafsız olması ilkesiyle okuyucularımıza en doğru bilgiyi sunmak önceliğimizdir. Haberlerimizde sürekli olarak alıntı yaparak kaynaklarımızı açıkça belirtmek, mesleki anlamda basın treninin lideri konumuna yükselmek istediğimiz hedeflerimiz arasındadır.

                        "Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile hazırlanmıştır"

 "Bu web sitesi, Avrupa Birliği’nin maddi desteği ile Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi Projesi kapsamında oluşturulmuştur. ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Colemerg Haber sorumluluğu altındadır ve Avrupa birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir"

                                             Democracy Banner