Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri, yeni bir isimle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk bölümden itibaren büyük ilgi gören dizi, Nehir karakterini canlandıracak oyuncunun kim olacağı merak konusu haline gelmişti. Sonunda bu merak son buldu ve Nehir karakterine hayat verecek isim belli oldu.

Dizinin hayranları tarafından merakla beklenen bu ismin Sera Kutlubey olduğu açıklandı. Azem'in kızı Nehir'in karakterine can verecek olan Sera Kutlubey , oyunculuk yeteneği ve dikkat çekici performansıyla adından sıkça söz ettiren bir isim.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İnci Taneleri dizisi her perşembe seyirciyi ekran başına topluyor. Karakterleri ve şarkıları ilgiyle takip edilen ve sosyal medyada capsler konu olan dizide uzun zamandır Azem’in (Yılmaz Erdoğan) “Nehir” karakterine hangi kadın oyuncunun hayat vereceği merak konusuydu. Rolün sahibi belli oldu.

“Zalim İstanbul” dizisinin ardından İyilik projesiyle yıldızı parlayan Sera Kutlubey “İnci Taneleri”nin Nehir’i oldu. Kutlubey oyunculuğun yanı sıra yazarlık yönüyle de adından söz ettiriyor. Artıgerçek

Prof.Dr Fatma Sibel Jagoda başarılarıyla konuşuluyor Prof.Dr Fatma Sibel Jagoda başarılarıyla konuşuluyor

Skutlubey 1700767951 3242599057682959366 467064360