• USD 32,82
  • EUR 35,24
  • ALTIN 2.449,46
  • BİST100 10.771
  • BTC 64.408

Sel Haberleri

sel haberleri ve güncel sel gelişmeleri, sel ile ilgili tüm video, sel fotoğrafları ve sel haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Yüksekova Haber sitemizde


YAŞAM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmelere göre Türkiye genelinin parçalı yer yer çok bulutlu olacağı belirtiliyor.

DÜNYA

Afganistan'da etkili olan sağanak yağış sonrası Bağlan vilayetinde meydana gelen selde en az 327 kişi yaşamını yitirdi.

DÜNYA

Son bir aydır şiddetli yağış ve sellerin etkisi altında olan Kenya'nın Mai Mahiu bölgesindeki sellerde en az 20 kişi hayatını...

Hakkari Haber

Hakkari Valiliği Hakkari ve ilçelerinde yarın yaşanacak gök gürültülü ve sağanak yağıştan dolayı vatandaşı uyardı.

Hakkari Haber

Hakkari'de dün ve bugün etkili olan sağanak yağış sele neden oldu. Yağışlar nedeniyle 15 mahalle ise sular altında kaldı.

Hakkari Haber

Hakkari’de etkili olan yağışlardan dolayı çamur ve molozlarla kaplana şehir içi yollar belediye ekipleri tarafından temizlendi.

Yerel Haberler

Etkili olan sağanak yağış nedeniyle karayolunun üç noktasında heyelan meydana gelirken, bazı mahallelerde su baskınları yaşandı.

Hakkari Haber

Hakkari’nin Durankaya beldesinde yaşayan epilepsi hastası Ali Üzüm, hayvanlarına ot götürdüğü esnada debisi yükselen dereye düşerek hayatını kaybetti.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi ekipler, meydana gelen şiddetli yağışınla birlikte sel sularına karşı logar tıkanıklarını gidererek, olası sel felaketine geçit vermedi.

Hakkari Haber

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde etkili olan yağışlardan dolayı önlemler en üst düzeye çıkarıldı.

Hakkari Haber

Hakkari'de etkili olan yoğun yağışlar nedeniyle Yüksekova İlçesi Onbaşılar Köyü yolunda meydana gelen heyelan ve sel, ekiplerimizin zamanında müdahalesiyle kontrol...

Hakkari Haber

HAKKARİ (İHA) - Hakkari'de etkili olan karla karışık yağmur nedeniyle menfezler kapandı. Gelinli Köyü sular altında kaldı.

Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Onbaşılar köyünün Ağaçlı mezrasında etkili olan sağanak nedeniyle Hirmin Deresi taştı 4 ahır su altında kaldı.

Hakkari Haber

TÜM BEL-SEN Hakkari Şubesi 31 Mart tarihlerinde yapılacak yerel seçimlere dair açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM

Ülke genelinde etkili olan sağanak yağışların bilançosunu açıklayan Bakan Yerlikaya, 2 kişinin öldüğünü, 50 kişinin yaralandığını, Zonguldak'ta irtibatın kesildiği geminin...

Hakkari Haber

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) yurt genelinde beklenen sağanak yağış ve fırtına nedeniyle 41 il için turuncu, 31...