AK Parti'nin, Yüksekova, Derecik ve Esendere Büyükçiftlik  beldesinin  İl genel ve belediye meclis üyeleri listesi açıklandı. 

31 Mart’ta yapılacak olan seçim için AK Parti Hakkari İl Başkanlığı tarafından belediye meclis üyesi ve İl Genel Meclis üyeleri belli oldu. 

İşte, Yüksekova'nın Derecik'in ve Büyükçiftlik'in ilçe ve belde belediye meclis üyeleri...

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ (YÜKSEKOVA)

ASIL ÜYE

1-MÜSLÜM BÜYÜKBAŞ

2- OSMAN YILMAZ

3- HÜSEYİN YILDIRIM

4- HAMİT ÖNER

5- NİYAZİ YILMAZ

6- HAMZA ONAYLI

7- MEHMET ŞAKİ

8- SÜLEYMAN AYHAN

9- SADRETTİN ÇAĞALA

10- HACER KAVAL

11- AYTEN KARAMAN

12- ÖZHAN ASLAN

13- MUSTAFA SAYDAŞ

14 TANER AKDOĞAN

15- BAHAR GÖZ

16- RESUL DAYAN

17- CEVAT YILMAZ

18- ÖMER BALTACİ

19- NİHAT ASLAN

20- FEYSEL ASLAN

21-MİHRAÇ SEZEK

22-FERDİ TAŞKENT

YEDEK ÜYE 

1- RUSTEM AĞRALİ

2- BİLAL DEMİR

3- EVLİYA ATA

4- RABİA GÜL

AK Partili Başkan Temizlik işlerine verildi.. Fatura Basına kesildi 'Yandaş Medya' AK Partili Başkan Temizlik işlerine verildi.. Fatura Basına kesildi 'Yandaş Medya'

5- DİLEK BULUT

6- MERYEM KAMERİ

7- İBRAHİM ÇİFTÇİ

8- BETÜL YILDIZ FIRAT

9- EMİN ÇALAR

10- HALİM EYÜPOĞLU

11- SEMA ARSLAN

12- HÜSEYİN EKİCİ

13- SUNA TEKÇE

14- YUSUF KARAKÖSE

15- SADRETTİN YETİŞMİŞ

16- SAVAŞ EKİNCİ

KONTENJAN

1- YUSUF HAZEYİ

2- KEZBAN AKKOÇ

3-ESRA KAYA

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ (YÜKSEKOVA)

1-NACİ KARAKÖSE 

2-BURHAN DEMİR

3-NAYİF KARAMAN

4-KEREM ÖZCANAN

5-NEJDET DERİNSU 

YEDEK ÜYE

1-NÜRETTİN TOKTAMIŞ

2- ŞEVKET GÖKSAL

3- ZEHRA ÇELİK 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ (ESENDERE BELDESİ)

ASIL ÜYE

1- EMRAH KAYA

2- SAVCİ ALTÖRE

3- ÖZKAN TORSUN

4- ZÜBEYT ALTEKİN

5- SERHENK ARAT

6- MURAT KARATAŞ

7- SEDRETTİN FIRTINA

8- İHSAN KAYA 

YEDEK ÜYE 

1-İMRAN UÇAK

2- MELİSA BÜYÜKSU

3- GÜRSEL BARAN

4- YUSUF AKARSU

5- FIRAT BÜYÜKSU

6- ŞUAYİP BÜYÜKSU

7- FİKRET BALTACİ

8- ŞEHRİBAN BÜYÜKSU

KONTENJAN

1-ABAS BARAN

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ (BÜYÜKÇİFTLİK BELDESİ)

1- KEMAL GÜLER

2- LOKMAN AKMAN

3- RESUL KALAÇ

4-TURAN DİLER

5- BAYRAM SAĞKOL

6- CEMİLE BEGİSİ

7- TUNCAY ZERE

8- İBRAHİM GÖZTEPE

YEDEK ÜYE

1- MUSTAFA AKMAN

2- NÜKET İNAÇ

3- MURAT YALIN

4- BAYRAM AKMAN

5- ABİDİN SEÇGİN

6- CEVDET ÇİÇEK

KONTENJAN

1- FUAT İNAÇ LİSE

7- SABRİ ÖZKOL

8- ALİME TAŞEL