Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz, eğitim ve öğretimde 2'nci döneme geçilmesine ilişkin bir mesaj yayınladı. 

Verimli bir şekilde geçirilen birinci dönemin ardından, ikinci dönemi de aynı istek ve heyecanla karşıladıklarını ifade eden Müdür Yılmaz, eğitimdeki hedeflerini gerçekleştirmek için çaba ve gayretlerine çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. 

Yılmaz'ın mesajı şu şekilde:

"Sevgili Öğrenciler,

 İkinci evleriniz olan okullarımızı, her bakımdan el birliğiyle ikinci döneme hazırladık. Ara tatilde, kitap okuyarak ve aktif dinlenerek yepyeni bir heyecanla ikinci döneme başlıyorsunuz. Derslerinize sımsıkı çalışarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize, emin adımlarla yürümeniz en büyük beklentimizdir. Hepinize, başarılarla dolu yeni bir dönem diliyorum.

Değerli Velilerimiz

Bakanlığımızın öncülüğünde ve Valimiz Sayın Ali Çelik'in himayelerinde, her türlü tedbirler alınmış bir şekilde, çocuklarımızın eğitiminde etkin bir rol alarak yanımızda olacağınıza olan inancımla bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımızı, en iyi şekilde yetiştirmeye devam edeceğiz. Sunacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Hakkarili Hasta tutuklu yaşamını yitirdi Hakkarili Hasta tutuklu yaşamını yitirdi

 Saygıdeğer Meslektaşlarım

Büyük fedakârlıklar göstererek geçirilen bir dönemin ardından, kısa da olsa dinlenmiş olarak yeni bir döneme başlıyorsunuz. Maarif davamızın neferleri olarak şu ana kadar verdiğiniz emekler için teşekkür eder, hep birlikte, yeni başarı hikâyeleri yazacağımıza olan inancımla hepinize, şimdiden başarılı bir eğitim- öğretim dönemi diliyorum."