HAKKARİ Haberleri

HAKKARİ haberleri ve güncel HAKKARİ gelişmeleri, HAKKARİ ile ilgili tüm video, HAKKARİ fotoğrafları ve HAKKARİ haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Hakkari Haberleri sitemizde


Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki Cennet ve Cehennem Vadisi, yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı oldu.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi ekipleri, Ramazan Bayramı süresince vatandaşların ihtiyaçlarına ve şikayetlerine cevap verebilmek adına yoğun mesai yaptı.

Hakkari Haber

Hakkari kent merkezinin girişindeki kent ormanı yakınındaki Sümbül Mahallesi'nde, gece saatlerinde bir kurt görüldü. Bu durum, bölge halkında tedirginlik yarattı.

Hakkari Haber

Meteoroloji Cuma günü Hakkari geneli için sabah saatlerinden itibaren kuvvetli yağış beklediğini duyurdu.

Hakkari Haber

Hakkâri, erken bir dönemde İslâm’la tanışmış ve dolayısıyla burada birçok âlim ve şair yetişmiştir. Bugünkü yazı dizimize Hakkari'de yetişen Hakkari...

Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde baharın habercisi olarak bilinen kardelen ve çiğdemlerin çiçek açması, güzel görüntüler oluşturdu.

Hakkari Haber

Hakkari’de yazın gelmesiyle evlerinde huzurla oturamayan vatandaşlar, Vali Ali Çelik’e sokak, kır bahçesi ve okul önlerindeki yüksek sesli düğünler için...

Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde sağanak yağışlar sonrası bir iş yeri sular altında kaldı.

Hakkari Haber

Hakkari Valisi Ali Çelik, konutunda muhtarlarla bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesinde düzenlenen bayramlaşma programında, Eş başkanlar STK temsilcileri, belediye çalışanları, halk ve Dem Parti yöneticileri ile bayramlaştı.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi, bayram süresince vatandaşların içme suyu, kanalizasyon, tıkanıklık gibi konularda sıkıntı yaşamaması için bütün birimleriyle harekete geçti.

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik Demokrasi Partisi DEM Parti) Hakkari Belediye Eş Başkanları Mehmet Sıddık Akış, Viyan Tekçe Dem Partide vatandaşlarla bayramlaştı.

Hakkari Haber

Hakkari Valisi Ali Çelik, Hakkari Devlet Hastanesinde tedavi gören vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Hakkari Haber

Hakkari Valiliği Hakkari ve ilçelerinde yarın yaşanacak gök gürültülü ve sağanak yağıştan dolayı vatandaşı uyardı.

Hakkari Haber

Hakkari’de 40 yıllık binanın 6. Katından sökülen sıva ve tuğlalar yoldan geçen Muhammed Kahraman isimli vatandaşın üzerine düştü. Ağır yaralı...

Hakkari Haber

Hakkari’de etkili olan yağışlardan dolayı çamur ve molozlarla kaplana şehir içi yollar belediye ekipleri tarafından temizlendi.

Hakkari Haber

Hakkari’nin Durankaya beldesinde yaşayan epilepsi hastası Ali Üzüm, hayvanlarına ot götürdüğü esnada debisi yükselen dereye düşerek hayatını kaybetti.

Hakkari Haber

Hakkari valisi Ali Çelik Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi Eş Başkanları Mehmet Akış ve Viyan Tekçe, Ramazan Bayramı nedeniyle Türkçe ve Kürtçe olarak bir mesaj yayınladılar.

Hakkari Haber

Hakkari Valisi Ali Çelik Başkanlığında mart ayı asayiş değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.