Hakkari Belediye Başkan Yardımcısı Hatice Ücar

Kentte Yapılan Çalışmaları Yerinde Denetledi

Başkan Yardımcısı Ücar, hafta sonunu belediye ekipleri ile beraber geçirdi. Kentin çeşitli noktalarında çalışan ekipleri yerinde ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Ücar, Kent parkta yapılan çalışmaları da yerinde takip etti.

Kent Park Denetlemesi

Ücar Kent Park'ta incelemelerde bulunarak buradaki eksiklikleri not aldı. Burada yıkama çalışması yürüten itfaiye ekibine kolaylıklar dileyerek, çalışmalarında başarılar diledi. Kent Park'ın manzarası itibarı ile de çok güzel olduğunu ifade eden Ücar, herkesin bu güzel parkı temiz kullanması gerektiğini söyledi. Çöplerin alana değil çöp kutularına bırakılması uyarısında bulunan Ücar, bu konuda herkesin duyarlılık gösterilmesini istedi.

52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Hakkari'de Gerçekleştirildi 52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Hakkari'de Gerçekleştirildi

İçme Suyu Kaynaklarının İncelenmesi

Kanalizasyon ve Su İşleri Müdürü Davut Güldal ile birlikte Berçelan yaylası yolundaki içme suyu kaynaklarını yerinde inceleyen Ücar, halka sağlıklı su ulaştırılması için gereken hassasiyetin gösterilmesini istedi. Başkan Ücar'ın belediye personeli ile sohbeti nazik davranışları ekipler tarafından memnuniyetle karşılandı.