Başkan adayı Ölmez’i İl Başkanı Zeydin Kaya, merkez ilçe başkanı Cumhur Demir, Gençlik kolları başkanı Kenan Beyter ve parti yönetimi karşıladı.

Hakkari KESK Şubesi: Bayram Mesajı Yayınladı Hakkari KESK Şubesi: Bayram Mesajı Yayınladı

Salonu dolduran yüzlerce partili, “Hakkâri seninle gurur duyuyor” sloganları ile karşılanan Ölmez, ‘Hakkâri halkının artık hizmet istediğini söyledi.

Ölmez; “Hakkâri’de büyük bir ilgiyle karşılanıyoruz. Bu görkem sadece ziyaret ve gösterişlerle değil sandığa yansıtılmalıdır. Bize yansıtılan tüm talepleri değerlendiriyoruz. Mağdur vatandaşlarımızın aciliyet arz eden talepleri oldukça fazla. Biz bir taraftan hizmet ağırlıklı, çözüm odaklı, diğer taraftan gönül belediyeciliği kapsamında vatandaşımızın yüreğine dokunmayı ve katkı sunmayı programlıyoruz. Gördüğüm şu ki halkımız artık hizmet istiyor. Anne ve babalar artık ağlamak istemiyor. Gençler okumak ve çalışmak istiyor. Benim yaşım 63. Geri kalan tüm ömrümü Hakkâri’ye, halkıma ve ülkeme katkı sunmakla geçireceğim. Bünyemde çalışan 3 bin emekçi var. Bu kadro içerisinde profesyonel, çok iyi bir teknik kadrom da var. Biz iyilik yapmazsak Allah’ta bize iyiliği nasip etmez. Biz garibanları, mağdurları dardan çıkartırsak Allah da bizi darda bırakmaz. İyilikleri çoğaltacağız.” Dedi.

Seçim beyannamesi toplantısı için Ankara’ya giden Başkan adayı İsmet Ölmez, Ankara dönüşünden sonra Hakkâri’deki projelerini hayata geçirmek için çalışmalar başlatacağı öğrenildi.