Gündem Haberleri

gündem haberleri ve güncel gündem gelişmeleri, gündem ile ilgili tüm video, gündem fotoğrafları ve gündem haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Hakkari Haberleri sitemizde


GÜNDEM

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın ekonomi gündemiyle toplanacak.

GÜNDEM

Bu yılın 4. kabine toplantısı bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak. Orta Doğu'da yükselen tansiyon toplantının öncelikli gündem maddesi olacak.

Hakkari Haber

Hakkari'de olaylı maçın ardından ifade için çağrıldığı karakolda darp edildiği ileri sürülen Yalçın Kaval'ın durumu TBMMnin gündemine taşındı.

POLİTİKA

Kurmaylar, "Seçimlerin yenilenmesi gündeme gelirse, muhalefetin de destek vereceğini düşünüyoruz. Seçimden kaçamazlar" diyor.

POLİTİKA

AK Parti'nin Samsun mitinginde CHP'yi eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hepsinin tek gündemi seçim sonrası CHP yönetimini ele geçirmek. Dün yoldaşlık ettiklerini...

EKONOMİ

Yeni asgari ücret brüt 20 bin 2,50 TL, net 17 bin 2,13 TL olarak belirlendi. Asgari ücretteki küsurat sosyal medyada...

Hakkari Haber

HEDEP Hakkari Milletvekili Öznur Bartın, usta öğreticilerin kısmi süreli, geçici, güvencesiz çalıştırılmasını ve birçok ayrımcılığa maruz kalmasını Meclis gündemine taşıdı.

Hakkari Haber

Hakkari'de her sonbahar ve ilkbahar aylarında etkisini sürdüren yağışlarla beraber Hakkari-Çukurca ve Hakkari-Van yoluna düşen kayaları gündeme taşıyoruz.

GÜNDEM

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 28. dönemin ikinci yasama yılına bugün başlıyor. Yeni yasama yılının gündeminde neler olacak?