• USD 32,09
  • EUR 34,94
  • ALTIN 2.430,89
  • BİST100 10.657
  • BTC 69.450

Davet Haberleri

davet haberleri ve güncel davet gelişmeleri, davet ile ilgili tüm video, davet fotoğrafları ve davet haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Hakkari Haberleri sitemizde


Hakkari Haber

Hakkari’deki Sivil Toplum Örgüleri, Van’da düzenleyecekleri ‘1 Mayıs Bölge Mitingi’ için işçi ve emekçilerin katılım göstermesi amacıyla basın açıklaması düzenledi.

Hakkari Haber

DEM Parti Muş milletvekili Sezai Temelli ve Hakkari Belediye Eş Başkan adayları M. Sıddık Akış ve Viyan Tekçe ile partililer...

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM PARTİ) Muş Milletvekili Sezai Temelli, beraberindeki milletvekilleri Öznur Bartın, Onur Düşünmez, Belediye Eş Başkanları...

Hakkari Haber

Gever ilçesinde onbinlerin katılması beklenen kutlamaların hazırlıklarında sona gelindiğini belirten Newroz Tertip Komitesi üyeleri, tüm kent sakinlerini kutlamalara davet etti.

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) tarafından organize edilen Newroz programı vatandaşların alana gelmesiyle başladı.

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi Hakkari İl Örgütü yarın otogarda düzenlenecek Nevruz programına katılım çağrısında bulundu.

Hakkari Haber

DEM Parti, 20 Mart’ta yapılacak olan Newroz kutlaması için halka katılım çağrısında bulundu.

Hakkari Haber

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM PARTİ) Hakkari Milletvekili Onur Düşünmez 17 Mart'ta düzenlenecekleri Newroz etkinliği için esnafa broşür dağıtıp...

Hakkari Haber

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Hakkari Şubesi, hafta sonu sağlık emekçilerine kayak etkinliği düzenleyecek.

POLİTİKA

AK Parti'nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Davet Kriziyle İlgili Konuştu.

Hakkari Haber

DEM Parti Yüksekova ilçe teşkilatı, 22 Şubat'ta yapılacak olan halk buluşmasına tüm Yüksekova halkını davet etti.

Hakkari Haber

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından seçim koordinasyon bürosu açılacaktır açılış nedeniyle Tüm halkımız yarın saat 15.00'da davetlidir.

POLİTİKA

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM) Hakkari il örgütü yarın düzenlenecekleri 'Özgürlük Yürüyüşüne'  katılım çağrısı yaptı.

Hakkari Haber

Hakkari sportif faaliyetler kulübü ile Gümüşhane spor Türkiye voleybol 1. Ligi müsabakasına tüm halkımız davetlidir.

Hakkari Haber

Hakkari Sportif Faaliyetler Kulübü Voleybol müsabakasına tüm halkımız davetlidir.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda ücretsiz olarak düzenleyeceği “Sanat Topluluğu Gösterisine” herkesin davetli olduğunu duyurdu.