Vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde görmek ve çözüme kavuşturmak amacıyla köy ziyaretlerini sürdüren Vali Yardımcısı Buğra Karadağ'ın bugünkü ilk durağı Akçalı Köyü Eğercik Mezrası oldu.

Eğercik mezrasında bir araya geldiği vatandaşlarla hasbihal ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Yardımcısı Buğra Karadağ, daha sonra sırasıyla Doğanyurt ve Işıklar köyleri ile Demirtaş Köyü Oluklu ve Akbulut Köyü Demirli mezralarını ziyaret etti.

Gezdiği köylerde bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet eden ve köylerinin genel durumları hakkında bilgi alan Vali Yardımcısı Karadağ, köylerdeki vatandaşlarımızın taleplerinin imkanlar dahilinde karşılanması konusunda ilgili şube müdürlerine talimat verdi.

Işıklar Köyünde yapılması planlanan su isale hattı ve kanalizasyon şebekesi ile alakalı ilgili şube müdürlerinden bilgi alan Karadağ, ziyaret ettiği Demirtaş Köyü Oluklu mezrasında Hakkari İl Özel İdaresi'nin destekleriyle yapılan taziye evinde de incelemelerde bulundu.

Bakan Güler, Hakkari'deki Mehmetçiklerle Bayramlaştı Bakan Güler, Hakkari'deki Mehmetçiklerle Bayramlaştı

Köylerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Vali Yardımcısı/İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

Va4 860X505Va3 860X505Va2 860X505