Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, Muhtarlarla İftar Programında Buluştu

İftar programında vatandaşların sorunlarını muhtarlar aracılığı ile dinleyen Vali Çelik, merkeze bağlı köy ve mahallelerde yaşanan ulaşım, baz istasyonu, elektrik, içme suyu, mezbaha yapımı, istinat duvarları gibi konulardaki problemlerin çözümüne yönelik istişarelerde bulundu.

Hakkari'de Yol ve Kaldırım Temizliğine Yeni Bir Soluk: Süpürge Makinası Devreye Alındı Hakkari'de Yol ve Kaldırım Temizliğine Yeni Bir Soluk: Süpürge Makinası Devreye Alındı

Çözüm Odaklı İstişareler

Vali Çelik, iftarda katılımcılara merkeze bağlı mahalle ve köylerdeki ihtiyaç duyulan konularda gerekli çalışmaların yapılması için ilgili birimlere talimatlarını ileterek, muhtarların katılımı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca, katılımcılara hayırlı Ramazanlar diledi.

Katılımcılar

İftar programına Vali Yardımcıları Furkan Berber, Buğra Karadağ, Tayyar Emre Mahmutoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hamit Zibek, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkçcoğlu, Hakkari Muhtarlar Derneği Başkanı Ferdi Akşaç, Hakkari Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Cevdet Miroğlu, kurum amirleri ve köy ile mahalle muhtarları da katıldı.

Img 1717600365 860X505Img 0162 860X505