Memur-Sen Başkanı Nihat Gür ve Sağlık Sen Başkanı Nazif Arslan, Vali Ali Çelik'i ziyaret etti
Memur-Sen Hakkari İl Başkanı Nihat Gür ve Sağlık Sen Başkanı Nazif Arslan, ziyaretleri sırasında Vali Ali Çelik'e üyelerinin sorunlarının çözümü ve taleplerinin dile getirilmesi konusunda gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verdi.
Vali Çelik, Sendikaların Önemine Dikkat Çekti
Memur-Sen Hakkari İl Başkanı Nihat Gür ve Sağlık Sen Başkanı Nazif Arslan'a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Vali Ali Çelik, konuşmasında, üretimle birlikte ekonominin gelişmesi ve toplumsal refahın sağlanmasında, emeğin kazanımlara dönüştürülmesinde sendikaların daima ön planda olduğuna dikkat çekti.
Emeğin Değeri Vurgulandı
Emeğin ve alın terinin en yüce değerler arasında olduğuna dikkat çeken Vali Çelik, Memur-Sen Nihat Gür ve Nazif Arslan şahsında, sendika yöneticilerine ve tüm kamu emekçilerine görevlerinde başarılar diledi.