Başkan Akboğa: Kabus son bulsun! Başkan Akboğa: Kabus son bulsun!

Yunus Emre İlköğretim Okulu'nda 17 yıldır görev yapan okul müdürü Fırat Çiftçi'ye meslektaşları tarafından düzenlenen veda töreninde duygusal anlar yaşandı.

Veda töreninde bazı öğretmen ve öğrenciler gözyaşlarına hakim olamadı.

Okul önünde veda konuşması yapan Çiftçi, kendisine hazırlanan veda töreni için teşekkür etti.

Konuşmasını yaparken duygulu anlar yaşayan Çiftçi, okulda 17 yıldır görev yaptığını anılarının çok olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti; "Sevgili çocuklarım, değerli öğretmenlerim, kıymetli velilerim. Uzun yıllar emek verdiğim ve ailem olarak gördüğüm Yunus Emre İlköğretim Okulunda artık son yılım. Veda etmek her ne kadar zor olsa da sizleri en kalbi duygularımla, sevgiyle ve muhabbetle kucaklıyorum.

Sevgili öğrencilerim, unutmayın ki çok çalışacaksınız! Her ne kadar okulum değişse de ben, her daim sizin yanınızda olmaya devam edeceğim. Böyle bir veda töreni hazırlayarak beni oldukça bahtiyar ettiniz ve duygulandırdınız. Bu organizasyonda emeği geçen idarecilerime, öğretmenlerime ve öğrencilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Başarı hep sizinle olsun." dedi.

Öğrencileriyle beraber karne almaya gelen veliler ise veda töreninde okul müdürü Çiftçi'ye öğrencilerine vermiş oldukları katkı ve başarılardan dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Onuruna veda yemeği verilen Çiftçi'nin TOBB ortaokuluna yine müdür olarak görevine devam edeceği öğrenildi. 

I M G 20240614 W A0026

I M G 20240614 W A0027

I M G 20240614 W A0028

I M G 20240614 W A0030