Hakkari Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Semineri

28 Nisan Sağlık Çalışanına Şiddete Hayır Günü kapsamında Üniversitemiz Zeynel Bey Yerleşkesi Muhammed Selim Seven Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere; Hakkari Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Melek Erdek, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Şerif Arslan, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz katıldı.

Seminere Katılım

Seminere, Hakkari Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Melek Erdek, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Şerif Arslan, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Hakkari'den Hacca gidecek 91 kişi için uğurlama töreni düzenlendi Hakkari'den Hacca gidecek 91 kişi için uğurlama töreni düzenlendi

Seminere İçerik

Seminerde, Üniversitenin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ayhan Beyazpolat, “Şiddetle İlgili Kavramlar, Sağlık Kurumlarında Yaşanan Şiddetin Nedenleri, Şiddete Karşı Alınacak Önlemler ve Çözüm Önerileri, Mevzuat, Sayılarla Sağlıkta Şiddet” gibi konularda katılımcıları bilgilendirdi.

Seminer, Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Melek Erdek’in Beyazpolat’a sunumlarından dolayı teşekkür belgesi vermesiyle sona erdi.