Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı, Zap Spor Futbol Takımı, Sümbül Engelliler Basketbol Takımı, Sportif Faaliyetler Voleybol Takımı, 1936 Hakkâri Hayalkent Kadın Futbol Takımı ve Hakkari Gençlik Merkezi Voleybol Takımları ile sohbet eden Vali Çelik, Sporun toplumsal birliği ve sağlıklı yaşam biçimi için önemini vurguladı ve spor kulüplerinin özverili çalışmalarına desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Kulüpler arası işbirliğinin artırılması ve sporun gençler arasında yaygınlaştırılması konularının ele alındığı programda Çelik, ‘’ Hakkari Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Erol Hanlıgil’den bir moral gecesi düzenleyelim katılırmısınız teklifinin gelmesi benim açımdan çok mutluluk verici oldu. Sporcularla beraber olmanın insanın her zaman içindeki spor aşkını güçlendireceğine inandığım için hiç tereddütsüz kabul ettim, sporla uğraşan spor yapmayı kendine iş edinen, ilimizi temsil eden siz değerli sporculara ve onları bir araya getiren yöneticilere de ilimiz adına şükranlarımı sunuyorum ‘’ diyerek, sporcularımıza başarı temennilerinde bulundu.

52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Hakkari'de Gerçekleştirildi 52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Hakkari'de Gerçekleştirildi

2 860X5051 860X505