Vali Ali Çelik, On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının son günlerinde kalplerimizi bir araya getiren, maneviyatımızı yükselten ve bizlere huzur veren Kadir Gece’sine kavuşmanın şükrünü yaşıyoruz dedi.

Çelik mesajının devamında," ​Bin aydan daha hayırlı olan bu gece; dualarımızın semaya yükseldiği, affın ve merhametin gönüllerimizi kuşattığı, manevi duygularımızın yeşerdiği özel bir zaman dilimidir.

Bu geceyi dua ve ibadetlerle değerlendirerek Allah’ın rahmet kapısına yaklaşacağımız, manevi anlamda huzur bulacağımız, birlik ve beraberliğimizi güçlendirebileceğimiz önemli bir gecedir.

Bizlere kendimizi yeniden değerlendirme, geçmişteki hatalarımızdan arınma ve geleceğe daha sağlam adımlarla yürüme fırsatı sunan bu gecenin, hepimizin hayatına bereket, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.

Hakkari Belediyesi Kent Park'ta Söyleşi ve İmza Programı Düzenledi Hakkari Belediyesi Kent Park'ta Söyleşi ve İmza Programı Düzenledi

Mübarek Kadir Gecesi vesilesiyle tüm dualarınızın kabul olmasını ve bu gecenin memleketimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.