Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, merkeze bağlı 3 ayrı köyü ziyaret ederek, vatandaşların evine konuk oldu.

Hakkari'den Hacca gidecek 91 kişi için uğurlama töreni düzenlendi Hakkari'den Hacca gidecek 91 kişi için uğurlama töreni düzenlendi

Vali Ali Çelik'in Ziyareti

Vali Ali Çelik, Vali Yardımcısı Buğra Karadağ, Hakkâri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Mehmet Sait Abdullahoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte vatandaşlardan gelen davetler üzerine merkeze bağlı Akbulut Köyü, Ördekli Köyü ve Kaymaklı Köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Köy Ziyaretleri

Vali Çelik, önce Akbulut Köyüne bağlı Demirli Mezrasında yaşayan Karacak ailesinin çay ikramlarını geri çevirmeyerek Karacak ailesine konuk oldu.

Vali Çelik, daha sonrasında ise beraberindeki heyet ile birlikte Ördekli ve Kaymaklı Köylerini de ziyaret ederek köy sakinleri ile sohbet edip, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini yerinde dinledi. Taleplerin yerine getirilmesi yönünde ilgili birimlere talimatlarını ileten Vali Çelik, vatandaşların içten ve samimi misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.