Hakkari Nevruz Tertip Komitesi 2024 Programı Başlattı

Hakkari Nevruz Tertip Komitesi, 2024 Nevruz programının startını verdi. Tekser otogarında kutlanacak olan programın hazırlıkları hızla devam ediyor.

DEM Parti 17 Mart'ta Kutlama Programına Hazırlanıyor

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti), 17 Mart tarihinde kutlanacak olan Nevruz kutlamasının startını verdi. Dem Parti Hakkari Milletvekili Onur Düşünmez ve Hakkari eski Milletvekili Sait Dede, Dem Parti Hakkari Belediye eşbaşkan adayları Mehmet Sıddık Akış ve Viyan Tekçe, Dem Parti İl Eşbaşkanları Kadir Şahin ve Hümeyra Armut’un katılımı ile ilk nevruz ateşi yakıldı.

Hakkari'de Kar Altında 5 Metreye Ulaşan Yol Açma Çabası Hakkari'de Kar Altında 5 Metreye Ulaşan Yol Açma Çabası

Hakkari'de Nevruz Kutlamaları İçin Hazırlıklar Başladı

Hakkari Dem Parti Nevruz Tertip Komitesi üyesi Emin Ertuş, Hakkari’de 17 Mart Pazar günü kutlanacak Nevruz programı için hazırlıklara başladıklarını söyledi. Tüm Hakkari halkını Nevruz kutlamasına davet eden Ertuş, Hakkari halkının Nevruz’unu kutladı. Dem Parti Ağrı Milletvekili Sırrı Sakık ile Hakkari Milletvekilleri Öznur Bartın ve Onur Düşünmez ile Hakkari eski Milletvekili Sait Dede’nin katılması planlanan Hakkari Nevruz programında Lawje ve Nuray Balık sahne alacak.

Whatsapp Image 2024 03 13 At 18.58.36