52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Hakkari'de Gerçekleştirildi 52. Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali Hakkari'de Gerçekleştirildi

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Hakkari İl Örgütü Ramzan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı paylaştı.

Mesajda şu ifadeler yer aldı:

"Halkımıza verdiğimiz sözün ve özgür yarınların mücadelesine bağlılığın gereği olarak gerçek bir değişimi yaratmak zorundayız. Bu duygular içinde olacağımız bayramda,daha çok kenetlenmenin, kucaklaşmanın, aramıza örülmek istenen duvarlara inat birbirimize sarılmanın zamanıdır. Bu bayram vesilesiyle bütün halkımızı, Hakkari’nin gerçek dayanışma ve bir aile gibi yaşama duygusunu büyütmeye ve bunu dönüşüm haline getirmeye çağırıyoruz. Kayyum politikası ile bizi birbirimize yabancılaştıranlara inat,yaşamın her alanında birlik beraberlik ruhu ile eşit ve özgürce yaşamı yeniden yaratabiliriz. Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, huzur, güven, başarı ve mutluluklar dileriz. Bayramın tüm halklar için barışa, kardeşliğe, eşitliğe ve özgürlüğe vesile olmasını diliyoruz"