Hakkari'de TOKİ Konutlarında Yılan Paniği Hakkari'de TOKİ Konutlarında Yılan Paniği

Birçok sosyal projeye imza atan Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği yardımlarına ara vermeden devam ediyor.

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği Başkanı Yavuz Aydoğdu bu kurban bayramın'da kentte yaşayan yaklaşık 500 Engelli ve Yetim çocuklara bayramlık hediyelerini dağıttı.

Yapılan yardımı ile ilgili açıklamada bulunan Hakkâri Gençlik ve Engelliler Derneği Başkanı Yavuz Aydoğdu, şunları paylaştı.

"Hakkâri Gençlik ve Engelliler Derneği olarak Kurban Bayramı nedeniyle engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için toplamış olduğumuz giyim ve ayakkabı yardımlarımızın son dağıtımını yaptık. Bizleri bu çalışmada yalnız bırakmayan destek olan bu hayra destek olan değerli Hayırseverlerimize esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Bu hayra vesile olanlardan Allah razı olsun Rabbim yapmış oldukları hayırları kabul etsin inşallah bizler yardım kampanya kapsamın'da coğrafya tanımaksızın her zaman Engelli ve Yetim çocuklarımıza her zaman hizmet köprüsü olmaya devam edeceğiz.İnşallah Hakkari Gençlik ve Engelli'ler Derneği olarak Hakkari merkez Yüksekova, Şemdinli, Derecik, Çukurca ilçelerimiz'de ikamet eden ihtiyaç sahibi engelli ve yetim çocuklarımıza giyim ve ayakkabı desteğinde bulunduk."

I M G 20240614 W A0078

I M G 20240614 W A0077