Sosyal medyada, “11 yıldır yapımı devam eden Güzeldere geçidinin ihalesini alan İsmet Ölmez, acaba Hakkari için verdiği vaatleri 20 yılda gerçekleştirebilecek mi” diye bir paylaşım yapıldı.

Yapılan paylaşımla iligi AK Parti Hakkari Belediye Başkanı İsmet Ölmez, açıklama yaptı.

Belediye Başkan adayı Ölmez, açıklamasında şunları kaydetti.

Hakkari'de Şehir Merkezinde Görülen Kurt Tedirginlik Yarattı Hakkari'de Şehir Merkezinde Görülen Kurt Tedirginlik Yarattı

İddialara Yanıt

"Bizim iş alanımız gözler önünde ve herkes tarafından biliniyor. Adı geçen Güzeldere tünel ihalesiyle ilgili hiçbir bağlantımız yok. Aynı bölgede aynı soyadı taşıyan ve kan bağı olmayan bir çok aile var. Süreci karalamak için yanlış ve yalan söylem ve haberlerle bizi karalamak isteyenler hızımızı asla kesemezler. Hakkari’nin ve Hakkari halkının şu aşamada çok acil hizmete ve gelişmeye ihtiyacı vardır. Bizim halka ve Hakka veremeyecek hiçbir hesabımız yoktur."

Seçim Süreci

"Seçimler siyasi ve demokrasi yarışıdır. Halkımızın hür iradesi kime evet derse ona saygı duyulur. Fakat bazı kişi veya kişilerin bilmeden, araştırmadan hakaret içerikli söylemlerde bulunarak saldırıda bulunması yanlıştır. Bizim tek derdimiz Hakkari’dir, halkımıza hizmet etmektir. Halkımızın refahı ve gençlerimizin geleceği için yeni bir kent inşa etmeye kararlıyız."

Uyarı

"Yalan yanlış haber yapan ve yayan kişi ve sayfalar hakkında da hukuki işlem yapılacağı bilinsin. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum…"