Öğretmenler Evinde verilen yemeğe ASRİAD Genel Başkanı Cemil Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri, ASRİAD Hakkari İl Başkanı Hüseyin Korkmaz, Ak Parti İl Başkanı Av. Zeydin Kaya, ASRİAD eski İl Başkanı ve Çukurca Belediye Başkanı Nazmi Demir, MHP İl Başkanı Fatih Öztepe, İş insanları Remzi Şen, Mahir Çallı, İsmail Çatal ve ildeki basın mensupları katıldı.

Genel Başkan Yıldız, Doğu Anadolu şube ziyaretleri kapsamında Hakkari’ye geldiğini belirtti. ASRİAD olarak yaptıkları hizmetlere değinen Yıldız, bölgede 22 ayrı şubeyi ziyaret ettiklerini söyledi.

Hakkari'de Köylülerin Toz İsyanı: "Yol Hayatımızı Mahvetti!" Hakkari'de Köylülerin Toz İsyanı: "Yol Hayatımızı Mahvetti!"

Yıldız, ”Yeni genel başkan olduğum için Türkiye genelindeki 22 şubemizi gezdik. Ziyaret ettiğimiz iller için neler yapabiliriz diye talepleri not aldık.

Hakkari için de acaba ne yapabiliriz diye bir araya geldik. Hakkari tanıtımı isteyeceğiz. Daha sonrada talepleri var ise, yeter ki istesinler elimizde geleni yapacağız. Buraya yapılacak yatırım taleplerini bize yazılı olarak bildirmelerini istiyoruz” dedi.