Toplantıya Nurettin Yılmaz'ın yanı sıra, Hakkari Eğitim Müfettişleri Başkanı Mesut Artuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri katıldı.

Hakkari'de Hayatla Yarışılmaz" sloganı ile radar denetimi başladı Hakkari'de Hayatla Yarışılmaz" sloganı ile radar denetimi başladı

Haftalık Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı

Toplantıda, haftalık değerlendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı. Hakkari'deki eğitim öğretim çalışmaları ve okulların genel durumu ele alındı. İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz, diğer katılımcılarla birlikte, il genelindeki eğitim ve öğretim faaliyetlerini gözden geçirdi.

Toplantıdan Yapılan Paylaşım

Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, toplantıda ele alınan konular hakkında şu ifadelere yer verildi: "İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz başkanlığında, Eğitim Müfettişleri Başkanımız, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla geleneksel haftalık değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, İlimizdeki eğitim öğretim çalışmaları ve okullarımızın genel durumu değerlendirildi. Ayrıca birim yöneticilerimizden, uhdelerinde bulunan birimlerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı."