AKP'nin yerel seçim çalışmalarını sürdüren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Urfa'da yerel seçimin iddialı partilerinden Yeniden Refah'ı yönelik eleştirilerde bulundu.

Bir kez daha AKP'nin iktidarda olduğu hatırlatması yapan Erdoğan, muhalefet belediyelerinin olanaklarının kısıtlı olduğunu söyledi.

Erdoğan konuşmasında özetle şunları söyledi:

DİĞERLERİNİN BÖYLE BİR İMKANI VAR MI?: Şanlıurfa'yı şanına yakışır bir şekilde yatırımlarla daha da farklı hale getireceğiz. Diğerlerinin böyle bir imkanı var mı? Böyle bir şey yapabilirler mi? İnsanlarımızı asla kandırmaya çalışmadık. Milletimize yalan söylemedik. Söz verdiklerimizi yerine getirmek için çalıştık. Söylediğimizi yapmak için gece gündüz gayet gösterdik.

Devlet Bahçeli: Mallarına Mülklerine El Konulsun, Dokunulmazlıkları Kaldırılsın Devlet Bahçeli: Mallarına Mülklerine El Konulsun, Dokunulmazlıkları Kaldırılsın

AYRIŞMAYACAĞIZ: Hiç kimsenin Cumhur İttifakı'nın, AK Parti'nin, şahsımızın gölgesinde yürüyerek sırf bize seçim kaybettirmek için ortada dolaşmasına rıza gösteremeyiz. Bizim gölgemizde yürüyüp bize çelme takmaya çalışanlar istismarda da sınır tanımıyorlar. Devir kavga veya çekişme değil, birlik olup zulme set çekme devridir. Tıpkı bir duvarın tuğlaları gibi kenetlenerek mücadelemizi sürdüreceğiz. Ayrışmayacağız, birbirimize asla düşmeyeceğiz. Kusuları büyütenlerden, farklılıkları derinleştirenlerden değil, kardeşliği yüceltenlerden olacağız. Böyle dertleri olmayana ne kulak verin, ne vaktinizi harcayın ne de oyunuzu heba edin.