Hakkari'de 19 Mayıs Kutlamaları Coşkuyla Karşılandı: Renkli Gösteriler ve Etkinlikler Hakkari'de 19 Mayıs Kutlamaları Coşkuyla Karşılandı: Renkli Gösteriler ve Etkinlikler

Turkcell Kadın Futbol Spor Ligi'nde Hakkarigücü Kadın Spor Takımı Amed Sportif Faaliyetleri'ne Mağlup Oldu

Turkcell Kadın Futbol Spor Ligi'nde mücadele eden Hakkarigücü Kadın Spor Takımı, deplasmanda karşılaştığı Amed Sportif Faaliyetlere 3-1 mağlup oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi'nin 28. haftasında Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı, Amed Sportif Faaliyetleri Kadın Futbol Takımı'na konuk oldu ve maçı 3-1 kaybetti. Bu sonuçla Hakkarigücü Takımı 37 puanda 9. sırada kalırken, Amed Sportif Faaliyetleri Kadın Futbol Takımı puanını 34'e çıkararak 10. sıraya yükseldi.

Hakkarigücü'nün Durumu

Hakkarigücü Kadın Takımı, ligin 28. haftasında aldığı mağlubiyetle 37 puanda kalarak 9. sıraya geriledi. Takımın bir sonraki müsabakası evinde Trabzon Kadın Takımı ile oynanacak.

Amed Sportif Faaliyetleri Kadın Futbol Takımı'nın Durumu

Hakkarigücü Kadın Takımı karşısında elde ettiği galibiyetle Amed Sportif Faaliyetleri Kadın Futbol Takımı, puanını 34'e çıkararak 10. sıraya yükseldi. Takımın bir sonraki maçı hakkında bilgi bulunmamaktadır.