• USD 32,31
  • EUR 35,00
  • ALTIN 2.411,96
  • BİST100 10.166
  • BTC 68.225

Esendere Haberleri

esendere haberleri ve güncel esendere gelişmeleri, esendere ile ilgili tüm video, esendere fotoğrafları ve esendere haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Hakkari Haberleri sitemizde


Hakkari Haber

Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Esendere'de elektrik arızası için görevlendirilen Vedaş ekipleri, trafonun içinde zehirli olduğu düşünülen bir yılanla karşılaştı.

Hakkari Haber

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den Esendere Belde Belediye Başkanı seçilen Dırbaz Büyüksu mazbatasını aldı.

Hakkari Haber

Esendere belediye başkanlığını yeniden Dırbaz Büyüksu kazandı.

Hakkari Haber

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı, Yüksekova-Esendere karayolu ulaşımı durdu. Kar yağışının özellikle kentin yüksek kesimlerinde etkili...

Hakkari Haber

Esendere yolunda meydana gelen kazada araç sürücü hafif yaralandı.

Hakkari Haber

İran tarafından günlerdir yaşanan sistemsel sorun nedeniyle Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki Esendere Gümrük Kapısı’nda 10 kilometrelik tır kuyruğu oluştu.

Hakkari Haber

DEM Parti Yüksekova ve Esendere adayları, Van Büyükşehir Belediye eş başkan adaylarını ziyaret ederek hayırlı olmasını diledi.

Hakkari Haber

Ak Parti'nin Hakkari'nin Yüksekova, Şemdinli, Çukurca ilçe ile Durankaya , Esendere ve Büyükçiftlik Belediye başkan adayları belli oldu.

Hakkari Haber

DEM Parti'nin Esendere (Bajêrge) beldesi eş başkan adayları Gülistan Akarsu ve Fatih Safalı oldu.

Hakkari Haber

Esendere belde belediyesi için DEM Parti’ye başvuru yapan Mizgin Bala, “Büyük bir kararlılıkla çalışacağıma canı gönülden inanıyorum” dedi.

Hakkari Haber

Esendere'den Yüksekova'ya gelen yolcu servisi Dilimli Barajı yakınlarında kaza yaptı.

Hakkari Haber

Yüksekovalı İş insanı Ferit Karael, Dem Parti’den Esendere Belediyesi için aday adaylık başvurusunda bulundu.

Hakkari Haber

Hakkari Valiliği, Yüksekova ilçesine bağlı Esendere beldesinde 6 kilo 500 gram uyuşturucu madde ele geçirildiğini açıkladı.

Hakkari Haber

Hakkari'nin Esendere-Yüksekova Karayolunda istihbarı bilgiler kapsamında seyir halinde olan bir araç uzaktan takibe alınmış, durdurulan araçta yapılan aramada 8.700 gram...

Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki Esendere Gümrük Kapısı'ndan yurda giriş yapan iki araçta yapılan aramada 119 kilo 700 gram afyon sakızı cinsi...