• USD 32,82
  • EUR 35,24
  • ALTIN 2.449,46
  • BİST100 10.771
  • BTC 64.438

Arıza Haberleri

arıza haberleri ve güncel arıza gelişmeleri, arıza ile ilgili tüm video, arıza fotoğrafları ve arıza haberleri Hakkari Haber | Colemêrg Haber | Yüksekova Haber sitemizde


Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi ekipleri, şehrin coğrafi yapısından kaynaklanan zorluklara rağmen haftada yaklaşık 50 su arızasını gideriyor.

Hakkari Haber

Hakkari’nin 3 bin 500 rakımlı Berçelan Yaylası’nda karların erimesi ve toprak kayması nedeniyle kentin içme suyu ihtiyacını sağlayan 450’lik borunun...

Hakkari Haber

Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Esendere'de elektrik arızası için görevlendirilen Vedaş ekipleri, trafonun içinde zehirli olduğu düşünülen bir yılanla karşılaştı.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi ekipleri, hafta sonu olmasına rağmen kentin birçok noktasında çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Hakkari Haber

Hakkari Pehlivan Mahallesi yeni Muhtarı İsmet Şimşek, mahallelerinde su arızası gideren belediye ekiplerini ziyaret ederek çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi ekipleri kötü hava koşularına rağmen vatandaşın mağdur olmaması için meydana gelen içme suyu ve kanalizasyon arızalarına müdahale etti.

Hakkari Haber

Hakkari’de etkili olan yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle enerji arzında yaşanan aksaklıklar, Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ekiplerinin özverili...

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, kar yağışı ve olumsuz hava şartlarına rağmen bir hafta içerisinde 58 arızaya müdahale...

Hakkari Haber

Yüksekova’da elektrik direkleri ile enerji nakil hatlarının düşmesi sonucu elektrik kesintisi yaşanırken, VEDAŞ ekiplerinin arıza giderme çalışmaları devam ediyor.

Hakkari Haber

Yüksekova Devlet Hastanesi’nde MR cihazının bozulması vatandaşları mağdur ediyor.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi ekipleri, soğuk havaya rağmen yaptıkları hummalı çalışma sonucunda 7 ayrı mahalledeki içme suyu arızasını giderdi.

Hakkari Haber

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Büyükçiftlik Beldesi sakinleri 9 yıldır mevcut elektrik trafosunun arızalı olduğunu söyleyerek Vedaş ekiplerinden arızanın giderilmesini istedi.

Hakkari Haber

Hakkari Belediyesi Su Arıza ekibi, olumsuz hava koşullarına rağmen gece çalışarak kenti susuzluktan kurtardılar.

Hakkari Haber

Hakkari ket merkezinin içme suyu ihtiyacının bir bölümünün karşılandığı şebeke patladı. Kente su verilmesi için belediye ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Hakkari Haber

Hakkari'de kentin su ihtiyacını patlayan şebeke hattının patlaması sonucu ekipler, çalışma başlattı. Kentte yeniden su akışı sağlanması için çalışmalar devam...