'Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Doğuşu'

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
'Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Doğuşu'
Abone ol
Moda dünyasının en prestijli gecesi olarak kabul edilen Met Gala bu yılki temasını 'Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Doğuşu' olarak belirledi. Bu yılın Met Gala etkinliği 6 Mayıs 2024'te gerçekleşecek.

Metropolitan Sanat Müzesi’nin Kostüm Enstitüsü’ne yardım amacıyla düzenlenen ve moda dünyasının en prestijli gecesi olarak kabul edilen Met Gala, her yıl farklı bir tema ile düzenleniyor ve ünlü davetliler galaya bu temaya uygun kostümlerle katılıyor.

BU YILIN TEMASI 'UYUYAN GÜZELLER: MODANIN YENİDEN DOĞUŞU'

Vogue dergisi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yine New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi'nde yapılacak olan Met Gala'nın temasını açıkladı. Mayıs ayında gerçekleşecek olan etkinliğin teması, "Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Doğuşu" olarak belirlendi.

0siypceke0uoxgaafxtmzq.webp

Metropolitan Sanat Müzesi'nin CEO'su Marina Kellen French, "Bu yenilikçi gösteri, hayal gücümüzün sınırlarını zorlayacak ve bizi bir eserin birçok yönünü deneyimlemeye, tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve nihayetinde onun güzelliğini daha derinden takdir etmeye davet edecek" dedi.

aw6u4ikkge-6mxu8mxxyxa.webp

NTV'nin aktardığı habere göre, Kostüm Enstitüsü'nden Sorumlu Wendy Yu'nun Küratörü Andrew Bolton da “Moda, bedenle bağlantısı nedeniyle en duygusal sanatsal formlardan biridir. Hafıza ve duygularla doludur ve biz onunla büyük ölçüde duyularımız aracılığıyla ilişki kurarız. Bu gösterinin harekete geçireceğini umduğum şeylerden biri de modanın duyusal takdiridir" diye konuştu.

uxogpasvkkw-wcia3h4dtg.webp

6 Mayıs 2024'te gerçekleşecek Met Gala'nın ardından Kostüm Enstitüsü'nün sergisi 10 Mayıs ile 2 Eylül arasında ziyarete açık olacak. artıgerçek

Anahtar Kelimeler:
Emre Özpeynirci: 'bugünleri iyi değerlendirin'.. Otomobil almak için en doğru zamanÖnceki Haber

Emre Özpeynirci: 'bugünleri iyi değerlen...

TÜİK verilerine göre; İşsizlik oranı eylülde yüzde 21,8Sonraki Haber

TÜİK verilerine göre; İşsizlik oranı eyl...

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar