Twitter çöktü mü, neden açılmıyor?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Twitter çöktü mü, neden açılmıyor?
Abone ol
Twitter çöktü mü ve Twitter neden açılmıyor sorusu ile gündeme geldi. Dev sosyal medya platformu Twitter'da 9 Ağustos 2022 tarihinde akış yenilememe ve ağ hatası sorunu yaşandı. Twitter mobil ve masaüstü uygulamada yaşanan akış yenilememe bağlantı sorunu ile ilgili kullanıcılar şikayetlerini farklı sosyal medya platformlarından dile getirirken gözler de şirket yetkililerinden yapılacak açıklamaya çevrildi. Öte yandan Twitter erişim sorununun küresel çapta olabileceği ön görülüyor. Peki, Twitter ne zaman düzelecek? İşte, 9 Ağustos Twitter erişim sorunu hakkında bilgiler.


Twitter çöktü mü, neden açılmıyor Twitter ne zaman düzelecek 9 Ağustos sosyal medya devi Twitterda erişim ve akış sorunu
Twitter erişim sorunu sosyal medya kullanıcılarının gündemine geldi. Dünya genelinde çok sayıda kullanıcısı olan Twitter'da 9 Ağustos'ta saat 21.00'da erişim problemi meydana geldi. Kullanıcıların bazıları, "Bir sorun oluştu. Yeniden yüklemeyi dene." uyarısı ile karşılaşırken, bazıları ise "Tweetler şu anda alınamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin" bilgisi ile yüz yüze geldi. Twitter'da yaşanan akış yenilememe sorunu ilerleyen saatlerde düzelerek normale döndü.

Sosyal medya platformu Twitter'da yaşanan sorunun kaynağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Bildirimlerde ön plana çıkan en büyük sorun akış yenilememe sorunu olurken, bir kısım kullanıcı da Twitter'ın hiç açılmadığı da görülüyor.

İlerleyen saatlerde uygulamada yaşanan sorun düzelirken kullanıcılar da Twitter'a yeniden bağlantı sağladı.


Davutoğlu’ndan 710 muhafazakâr kuruluşa mektup:Önceki Haber

Davutoğlu’ndan 710 muhafazakâr kuruluşa...

Başkan Mavi  Muharrem ayı iftar programına katıldıSonraki Haber

Başkan Mavi  Muharrem ayı iftar programı...

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar