Selahattin Demirtaş: Biz söylüyoruz, korkmayın siz de söyleyin; Savaşa hayır!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Selahattin Demirtaş: Biz söylüyoruz, korkmayın siz de söyleyin; Savaşa hayır!
Abone ol
Eski HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, "Bunca haksızlığa ve zulme rağmen biz söylüyoruz; korkmayın, siz de söyleyin: SAVAŞA HAYIR!" dedi.

Eski HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Savaşa hayır' mesajı verdi. Demirtaş paylaşımında, "İstiklal’de katledilen kardeşlerimiz üzerinden doğan acıyı ve öfkeyi istismar ederek Kürtlerin başına bomba yağdıracaklar. Yaşasın barış demek çok mu zor? Bakın bunca haksızlığa ve zulme rağmen biz söylüyoruz; korkmayın, siz de söyleyin: Savaşa hayır" ifadelerini kullandı.

Edirne F Tipi Cezaevi’nde tutuklu olan eski HDP Eşbaşkanı Demirtaş, Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarda bulundu. "İstiklal’de kirli bir organizasyonla bomba patlatacak, masum insanları katledecekler" diyen Demirtaş, "Bu vahşi terör saldırısının altındaki gerçekleri sorgulayanları susturmak için, onları terör yandaşı ilan edecekler" Demirtaş, "Savaşı desteklemeyenleri vatan haini ilan edecekler. Elinizi vicdanınıza koyun ve Allah rızası için doğruyu söyleyin, hakikat bu değil mi? Bu basit ve hazin denklemi çözmek çok mu zor?" diye sordu.


Güney Afrika, Kamboçya ve Sudan: Yaşanan sorun Kürt meselesi ile benzerÖnceki Haber

Güney Afrika, Kamboçya ve Sudan: Yaşanan...

ABD: İran’ın Kürdistan Bölgesi’ne saldırılarını kınıyoruzSonraki Haber

ABD: İran’ın Kürdistan Bölgesi’ne saldır...

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar