MÜSİAD Başkanı Öveç’ten Hakkari’ye Müjde

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MÜSİAD Başkanı Öveç’ten Hakkari’ye Müjde
Abone ol
Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) aralarından Hakkari MÜSİAD Hakkari İl Başkanı Adnan Öveç’in bulunduğu 15 il başkanı 5. Bölge toplantısı için Diyarbakır’da toplandı.

Toplantıda Hakkari ile ilgili önemli konuları konuşulduğu öğrenildi.
Yapılan toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Hakkari MÜSİAD Hakkari İl Başkanı Adnan Öveç Hakkâri’nin 2023 yılında Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun ( TKDK)  desteklenen kentler arasına alınacağını söyledi.

Başkan Öveç yapılan toplantı ile ilgili şunları kaydetti.
‘’ Toplantıda aynı zamanda sınır kapılarının mevcut durumunu görüştük. MUSİAD Ticaret Ofisinde özellikle İran ve Irak pazarları için yapılacak çakışmaları ele aldık. Hakkâri’nin zengin maden yatakları için yabancı yatırımcı için bulunmaz bir nimet ve bu anlamda MÜSİAD İnvest ile güvenli bir yatırımın gerçekleşmesi ve istihdam arttırmak için destek istedik. Hakkâri Yüksekova Organize Sanayi Bölgesi yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için ciddi bir bölge olduğunu ve yatırım yapmayı düşünenler için her desteğe hazırız. ‘’dedi.

Başkan Öveç, kent ile ilgili çalışmaların her zaman devam edeceklerini ifade ederek, toplantıya katılan tüm katılımcılara emeklerinden dolayı teşekkür etti.


Mısır'dan Türkiye'ye tepki: Egemenlik ihlallerine son verinÖnceki Haber

Mısır'dan Türkiye'ye tepki: Egemenlik ih...

Başkan Demirci'ye önemli ziyaretSonraki Haber

Başkan Demirci'ye önemli ziyaret

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar