Kayserispor - Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınmayacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kayserispor - Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınmayacak
Abone ol
Kayseri İl Güvenlik Kurulu'nun kararına göre 4 Mart 2023'te oynanacak Kayserispor - Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınmayacak.

4 Mart 2023'te oynanacak Kayserispor - Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınmayacak.

Kayserispor, “Hükümet istifa” sloganlarıın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sözlerine atıf yapılarak, "şu felaket günlerinde milletimizin acısını yürekten paylaşırken bu acıyı vesile yaparak tribünlerde yapılmaya çalışılan kirli siyaset ve zilletin farkında olduğumuzu ve bunu kınadığımızı kamuoyunun bilgisine sunarız." demişti.

NE OLMUŞTU?

Maraş merkezli depremleri sonrasında yardım ve arama kurtarma çalışmalarındaki eksiklikler nedeniyle iktidar sert bir dille eleştiriliyor. Bu eleştiri öfke olarak da tribünlere yansıyor.

RELATED VİDEO
Play Video
Fenerbahçe taraftarlarının 25 Şubat’ta Konyaspor maçı boyunca “Hükümet istifa” sloganları atmasının ardından, 26 Şubat günü de Antalyaspor’u konuk eden Beşiktaş tribünlerinden aynı tezahüratlar yükseldi.

Aynı dakikalarda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, futbol müsabakalarının seyircisiz ya da ‘tedbir alınarak’ oynanmasını istemişti. ‘Hükümet istifa’ sloganı kesilmek bilmeyince MHP lideri Beşiktaş üyeliğinden istifa etmişti.

Bahçeli’nin ardından birçok MHP’li de aynı kararı aldığını duyurmuştu. Sonrasında bazı futbol kulüpleri de tribünlerde slogan atılmasını kınamıştı.


İnşaat mühendisleri Antakya'da inceleme yaptı: Düşük kalitede beton kullanılmışÖnceki Haber

İnşaat mühendisleri Antakya'da inceleme...

Hakkari'de "İl Risk Azaltma Planı Toplantısı" yapıldıSonraki Haber

Hakkari'de "İl Risk Azaltma Planı Toplan...

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar