HÜDA PAR'dan Babala TV’deki 'dövmeli kız paylaşımı' hakkında açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
HÜDA PAR'dan Babala TV’deki 'dövmeli kız paylaşımı' hakkında açıklama
Abone ol
Kemal Kılıçdaroğlu'na soru soran bir kadının görüntüsünü paylaşan "Hüda-Par Gençlik" isimli hesaptan tepki çeken ifadeler paylaşıldı. Tweet kısa sürede gündem olurken HÜDA PAR Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er, söz konusu hesabın partileriyle bir alakasının olmadığını belirterek "Hukuk önünde hesaplaşacağız" dedi.

Oğuzhan Uğur'un Youtube'daki Babala TV'de siyasileri davet ettiği “Mevzular Açık Mikrofon” programına bu kez Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu katıldı.

Programda Kılıçdaroğlu’na soru soran genç bir kızın videosu, "Hüda-Par Gençlik" ismiyle açılan bir hesap tarafından hedef alındı.

Söz konusu paylaşımda, "Dövme yani vücuda iğneler batırarak deri altına boya zerk etmek sureti ile şekiller çizmek dinimizce yasaklanmıştır. Ayrıca kadınların bu şekilde giyinmeleri katiyen caiz değildir. İnşallah bu dönemde İslam'ın gerçek temsilcileri mecliste olacak, günahkarları hak yoluna döndürecek" ifadeleri yer aldı.

Bu durum büyük tepki çekerken HÜDA PAR Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er bir açıklama yaptı.

"Hukuk önünde hesaplaşacağız"

Söz konusu hesabın partileriyle bir alakasının bulunmadığını belirten Er, "Hangi yalanınıza yetişelim şaşırdık doğrusu. HÜDA PAR Gençlik Kolları diye paylaşılan hesabın partimizle hiçbir ilgisi yoktur. Mayıs 2023'te açılan hesabın operasyonel olduğu açıktır. Gençlik Kolları resmi hesabımız @HudaParGenclik'tir. Hukuk önünde hesaplaşacağız" dedi.


İran ve Belçika arasında tutuklu takasıÖnceki Haber

İran ve Belçika arasında tutuklu takası

Budakbeyoğlu Ailesinin Taziye Teşekkür mesajıSonraki Haber

Budakbeyoğlu Ailesinin Taziye Teşekkür m...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar