HSK, eşini öldüren hâkim Serkan Tüzün için yayınladığı taziye mesajını sildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
HSK, eşini öldüren hâkim Serkan Tüzün için yayınladığı taziye mesajını sildi
Abone ol
Hakimler ve Savcılar Kurulu, evli olduğu İlksen Tüzün'ü öldürdükten sonra intihar eden Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serkan Tüzün için yayınladığı taziye mesajını sildi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu, evli olduğu İlksen Tüzün'ü öldürdükten sonra intihar eden Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serkan Tüzün için yayınladığı taziye mesajını gelen tepkilerin ardından sildi.

HSK'nin resmi sitesinden yapılan açıklamada 12 yıldır erkek şiddetine maruz kalan ve Serkan Tüzün tarafından öldürülen İlksen Tüzün’e yer verilmezken, “Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Daire Başkanı Sayın Serkan Tüzün'ün vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verilmişti.

NE OLMUŞTU?

Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı olarak görev yapan hakim Serkan Tüzün dün gece saat 23:15 sıralarında Ankara Etimesgut’ta bulunan hakim lojmanında evli olduğu İlksen Tüzün'ü silahla vurarak öldürdü ve sonrasında intihar etti.

Serkan Tüzün, BBP ve MHP’ye yakın olan Alperen Ocaklarının eski genel başkanıydı.

İlksen Tüzün'ün annesi DHA'ya yaptığı açıklamada kızının 12 yıldır Serkan Tüzün tarafından işkenceye maruz bırakıldığını açıklamıştı. 


Son anket: 'Erdoğan'a asla oy vermem' diyenlerin oranı yüzde 55.8Önceki Haber

Son anket: 'Erdoğan'a asla oy vermem' di...

Demirtaş'tan 'ayrıştırma' polemiğine yanıt: Zorlama bir çabaSonraki Haber

Demirtaş'tan 'ayrıştırma' polemiğine yan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar