HDP'li Gergerlioğlu'ndan oğlunu engelleyen Ümit Özdağ'a: Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
HDP'li Gergerlioğlu'ndan oğlunu engelleyen Ümit Özdağ'a: Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!
Abone ol
Ümit Özdağ, kendisine soru soran Salih Gergerlioğlu'nu engelledi. HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu ise Özdağ'a tepki göstererek, "Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!" dedi.

Babala TV’de Oğuzhan Uğur’un sunduğu Açık Mikrofon’a konuk olan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisine soru sormaya gelen HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu’na daha soru sormadan babasının kendisinden sorumlu HDP Milletvekili olduğunu söyledi. Ömer Faruk Gergerlioğlu ise Özdağ'a tepki göstererek, "Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!"

Özdağ, kendisini tanıtması üzerine Salih Gergerlioğlu'nun sözlerini keserek, "Ümit Özdağ’dan sorumlu HDP Milletvekili olduğunu söyleyelim sen sorunu sormadan kamuoyu bunu bilsin” ifadelerini kullandı.  

 

Gergerlioğlu, bu sözlerin üzerine Twitter'dan Özdağ'ı etiketleyerek, "Oğluma babasını gerekçe göstererek söylediğin sözler bırak tek bir sorunu çözmeyi, kendinle kavgalı bir kişi olduğunu ortaya çıkartıyor. 25 yaşındaki oğlum Salih ve diğer gençler senden olgun ve akıllı çıktı. Öylesine ırkçısın ki babadan dolayı oğlu yargılıyorsun!" dedi.


Hakkari için şiddetli rüzgar uyarısıÖnceki Haber

Hakkari için şiddetli rüzgar uyarısı

Putin-Erdoğan zirvesinin ardından ortak bildiri yayınlandıSonraki Haber

Putin-Erdoğan zirvesinin ardından ortak...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar