Hakkari'de OSB Müteşebbis Heyetinin toplantısı yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hakkari'de OSB Müteşebbis Heyetinin toplantısı yapıldı
Abone ol
Hakkari'de Vali ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık'ın Başkanlığından valilik toplantı salonunda Hakkari OSB Müteşebbis Heyeti Kasım ayı toplantısı gerçekleştirildi.

 

Yapılan toplantının içeriği ile ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbyık, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinden yapılacak olan Hakkari Yüksekova Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Geçen dönemde alt yapı ve projelerini yapıldığını aktaran Akbıyık, şöyle konuştu.
'' Şunda da Hakkari Yüksekova Organize Sanayi Bölgesi elektrik , doğalgaz çalışmaları için toplandık. Amacımız Hakkari Yüksekova Organize Sanayi Bölgenin sorunlarını biran önce bitirip kısa süreden, fabrikaların kurulmasına sağlamak. ''
Toplantıya Hakkari Vali Yardımcısı Halil İbrahim Köroğlu, Yüksekova Kaymakamı Ömer Çimşit, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nurettin Fırat,Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası (YÜTSO)  Başkanı  Abdurrahman Pınar Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Nazmi Yakar, KOSGEB Müdürü Cihat Gür, Ticaret Müdürü Salih Çiftçi,İş Kur Müdürü Ahmet Kızılkaya ve  ilgili kurum temsilcileri katıldı.


AFP ve Reuters PKK'nin İstiklal'deki saldırıyla ilişkilerinin olmadığı açıklamasını duyurduÖnceki Haber

AFP ve Reuters PKK'nin İstiklal'deki sal...

İran İstiklal'deki iki İsrailli kadını işaret etti, İsrail 'Tatildeydiler, döndüler' dediSonraki Haber

İran İstiklal'deki iki İsrailli kadını i...

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar