Hakkari eski Milletvekili Öztunç CHP'ye katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hakkari eski Milletvekili Öztunç CHP'ye katıldı
Abone ol
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisine katılan 22. Dönem Hakkari Milletvekili Fehmi Öztunç’u makamında kabul ederek rozetini taktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimi’nden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın kurduğu ve yönettiği, Parti Meclisi Üyesi Devrim Barış Çelik’in koordinasyonunda çalışan Doğu Masası çalışmaları sonucu partiye yeni katılımlar artarak sürüyor. Son olarak AK Parti kurucu üyesi ve 22. Dönem Hakkari Milletvekili Fehmi Öztunç, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı. 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fehmi Öztunç’u Genel Merkez’de bulunan makamında kabul ederek parti rozetini taktı. Kılıçdaroğlu’na Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimi’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Parti Meclisi Üyesi Nevaf Bilek ve Hakkari İl Başkanı Nazım Demir eşlik etti. 

Fehmi Öztunç, daha önce Refah Partisi ardından Fazilet Partisi kurucu üyeliği ve Hakkari İl Başkanlığı görevlerinde bulunmuştu. AK Parti kurucu üyeleri arasında da bulunan Fehmi Öztunç ayrıca Hakkari Kurucu İl Başkanı ve 22'nci dönem Hakkari Milletvekilliği yaptı. 

oztunc-chpye-katildi.jpg910872ca-802c-4681-b549-0ffcfb3d6d82.jpg

 

 


Demirtaş'tan 'ayrıştırma' polemiğine yanıt: Zorlama bir çabaÖnceki Haber

Demirtaş'tan 'ayrıştırma' polemiğine yan...

Hakkari’de 'Dünya Yürüyüş Günü' etkinliği yapıldıSonraki Haber

Hakkari’de 'Dünya Yürüyüş Günü' etkinliğ...

Haber Yorumları

  • zero04-10-2022 15:37

    siyasette tutunamayanlarin günlükleri. yasaminiz ranta ve bireysel yükselislere dayali.. sakin hakkari üzerinden planlar yapmayin hakkari gencligi politiktir sizi unutmaz..

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar