Bir yıkım da Tokatköy'de: Savaş mı var dünyanın polisini getiriyorsunuz?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bir yıkım da Tokatköy'de: Savaş mı var dünyanın polisini getiriyorsunuz?
Abone ol
İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Tokatköy Mahallesi’nde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımı planlanan yapıların elektrik, su ve doğalgazı kesilmeye devam ediliyor.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım yapılan Beykoz ilçesinin Tokatköy Mahallesi'nde ekipler elektrik, doğal gaz kesimine devam ediyor. Kesime karşı bölgede yaşayan yurttaşlarda 'AKP İstifa!' sloganları yükselirken bir kişi de “Torunum bitkisel hayatta, elektriğe bağlı cihazla yaşıyor” diye tepki göstererek kesimi engelledi.

CHP Yoksulluk Dayanışma Ofisi Koordinatörü Hacer Foggo bölgeden görüntüler paylaştı. Foggo’nun paylaştığı görüntülerde elektriği ve suları kesilen Tokatköylüler “AKP istifa” sloganı attı.

Foggo’nun paylaştığı başka görüntüde ise bir kişi, torununun bitkisel hayatta olduğunu belirterek, elektrik kesimini engelledi ve şu ifadeleri kullandı: “Vallahi billahi de bir adım atmam buradan. Yemin ettim. Hiç kusura bakmasınlar. Önce beni vuracaksın. Elektriği keseceksin, çocuğu ölüme göndereceksin. Ben niye yaşayayım ki yaşamam hiç?”

Foggo'nun paylaştığı görüntülerde polis yoğunluğuna tepki gösteren bir yurttaşın da " Bu ne ya, savaş mı var dünyanın polisini getiriyor buraya" dediği duyuluyor.


Zeytinli Rock Festivali kaymakamlık tarafından yasaklandıÖnceki Haber

Zeytinli Rock Festivali kaymakamlık tara...

SİYASETTE “İHANET” KAVGALARI Reşit Demir/ YazdıSonraki Haber

SİYASETTE “İHANET” KAVGALARI Reşit Demir...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar