Başkan Özbek vatandaşın derdine el atıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özbek vatandaşın derdine el atıyor
Abone ol
Ak Parti Hakkâri İl Başkanı-23.Dönem Ak Parti Hakkâri Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, vatandaşların yürümekte zorluk çektiği, Yeni mahalle cami yolunu el birliğiyle yaptılar.

Milletvekili döneminde de sürekli halkla il içe olan Başkan  Özbek parti teşkilatı ile birlikte İl, ilçe, belde, köy ve mezraları tek dolaşarak vatandaşların sonun ve sıkıntılarını yerinde dinleyerek halkı kucaklamaya devam ediyorlar.

Hakkari Merkez Yukarı Yeni Mahallede araçların gidemediği patika yolu kullanarak camiye giden mahalle sakinleri yer yer sert zemine düşerek yaralanıyorlardı. 

Kendisi mimar olan ve durumu öğrenen Başkan Özbek, mahalle sakinlerinin arasına katılarak el birliği ile cami yoluna kaldırım yapma çalışması başlattılar.

Yapılan geceli gündüzlü çalışmalar sonucunda patika yola merdiven yapılarak vatandaşların güvenli bir şekilde camiye gelmeleri sağlandı

Başkan Özbek'in yanına gelen yaşlı bir kadın ise, patik yolda geçerken yaralandığını dile getirerek, kendilerine merdivenli yol yapan Başkan Özbek ve mahalle sakinlerin dua etti.

Ak Parti olarak yöre halkını kucaklamaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Özbek, halkın hizmetkarı olduklarını belirterek, her zaman her koşulda vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini söyledi


Bal Ligi Final maçından sevinen taraf Yüksekova Belediye Spor olduÖnceki Haber

Bal Ligi Final maçından sevinen taraf Y...

Çukurcalı rafting ekibi bölge ikincisi olduSonraki Haber

Çukurcalı rafting ekibi bölge ikincisi o...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar