Başkan Mavi  Muharrem ayı iftar programına katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Mavi  Muharrem ayı iftar programına katıldı
Abone ol
İstanbul Hakkâri il ve ilçeleri Gönüllüleri Dernek Başkanı Selim Mavi ve yönetim kurulu İstanbul Yeşilkent Erenler Cem Evinde düzenlenen Muharrem Ayı İftar programına katıldı.

Muharrem ayı iftarına katılan Başkan Mavi ; mübarek ayın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesine vesile olduğunu söyledi. 
Başkan Mavi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
"Bu birlikteliğin bozulmasına hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. Şu anda buradaki birlikteliğimiz dahi, milletin ve devletimizin huzurunu bozmaya çalışanlara verilen en iyi yanıttır. Aleviyiz sünniyiz, Muhammediz Aliyiz senlik benlik yok bizde biz bir aşkın aleviyiz Ayrım gayrım yok bizde biz bu memleketin evlatlarıyız. Kerbela şehitlerimizi bu gece saygı, gurbet ve muhabbetlerimizi gönderirken tuttuğunuz oruçların kabul olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyoruz" dedi.
Programa Esenyurt il Dernekler Birliği Başkanı Orhan Onur İstanbul Hakkari İl ve İlçeleri Gönüllüleri Dernek Başkan Yardımcısı Necmettin Özdemir, İstanbul Hakkari Sosyal Yardımlaşma Dernek Başkanı Abdulkadir Güzel katıldı.

 


Twitter çöktü mü, neden açılmıyor?Önceki Haber

Twitter çöktü mü, neden açılmıyor?

24 yıl sonra Yüksekova'ya gelen aşiret liderine coşkulu karşılamaSonraki Haber

24 yıl sonra Yüksekova'ya gelen aşiret l...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar