Başkan Aydoğdu'dan engelli çocuğa destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Aydoğdu'dan engelli çocuğa destek
Abone ol
Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği özel gereksinimli çocukları sevindirmeye devam ediyor.

Hakkâri Gençlik ve Engelliler Derneği Başkanı Yavuz Aydoğdu, Şemdinli İlçesi’nde ikamet eden %85 yürüme engelli olan İlknur taş isimli özel gereksinimli çocuğa tam donanımlı Akülü tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Gönüllü hayırseverlerin desteği ile engellileri sevindirdiklerini belirten başkan Aydoğdu, Onların mutluluğuna ortak olmanın çok güzel bir duygudur olduğunu söyledi.

Gönüllü hayırseverlerin desteği özel gereksinimli çocukları sevindirdiklerini dile getiren Aydoğdu, "Bu çocuklarımız okusun gezsin eğlensin ve mutlu olsun diye bu Engelsiz yaşam desteklerimiz gün geçtikçe yükseltmeye devam ediyoruz. Tohum toprağa engelliler topluma emanettir biz inandığımız yolda yürüyerek tüm engelli kardeşlerimize gönül vermek için daima hizmet vereceğiz ve hizmetlerde köprü olmaya devam edeceğiz. Özel gereksinimli çocuğumuzun yüzündeki mutluluğu ve ailesinin hayır dualarını alarak onların her zaman ve her yerde hizmet ve destek sözünü verdik’’ dedi.

Özel gereksinimli çocuğun ailesi ise, çocuklarının çok mutlu olduklarını ve hayalini gerçekleştiren, kendilerine her konuda yardım elini uzatan Dernek Başkanı Yavuz Aydoğdu ve yönetimine teşekkür etti.


Kanaat Önderi Fırat'tan seçim çalışmasıÖnceki Haber

Kanaat Önderi Fırat'tan seçim çalışması

ORC anketi: Kılıçdaroğlu yüzde 48,1 - Erdoğan yüzde 46,7Sonraki Haber

ORC anketi: Kılıçdaroğlu yüzde 48,1 - Er...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar