AK Parti'li Elitaş: Şu anda AK Parti'’ye karşı kırgınlık ve kızgınlık var

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti'li Elitaş: Şu anda AK Parti'’ye karşı kırgınlık ve kızgınlık var
Abone ol
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, katıldığı yerel bir televizyon programında “Şu an AK Parti’ye karşı bir kırgınlık, kızgınlık var. Ekonomik sıkıntılardan kaynaklı ‘Niye böyle?’ diyenler var” ifadelerini kullandı.

Adalet Ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri’nin yerel televizyon kanalı TV1’de katıldığı Gündem Özel programında ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Şu an AK Parti’ye karşı bir kırgınlık, kızgınlık var”

Ekonomik sıkıntılardan dolayı yurttaşların AK Parti’ye kızgın olduğunu kaydeden Elitaş, Adalet Partisi’nin de 1970’li yıllarda ortaya çıkan petrol krizinden dolayı iktidardan düştüğünü söyledi.

Elitaş, şu ifadeleri kullandı:

“Şu an AK Parti’ye karşı bir kırgınlık, kızgınlık var. Ekonomik sıkıntılardan kaynaklı ‘Niye böyle?’ diyenler var. Ama böyle global bazda bir ekonomik sıkıntı ne zaman oldu bilmiyorum ama herhâlde 70’lerde bir petrol kriziyle ortaya çıkan bir sıkıntıydı.

O zaman çok önde olan Adalet Partisi’ni ikinci parti haline getirmişti.

Tek başına iktidardan almıştı. Fakat 1929 buhranından daha ileri bir ekonomik krizle karşı karşıya dünya. Bizim gibi ülkelere de etkisi daha büyük oluyor.”

“AK Partili arkadaşlar o kadar sitem ediyorlar ki”

Tüm ekonomik sıkıntılara rağmen yurttaşların sağduyulu bir şekilde sandığa gideceğini söyleyen Elitaş, şunları kaydetti:

“Bu sıkıntıya rağmen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tek alternatif olması, Cumhur İttifakı’nın tek güvenilir odak olması önümüzdeki süreçte sandık başına gidecek vatandaşlar sağduyusunu yapacak.

Bizimle birlikte yürüyen AK Partili arkadaşlar o kadar sitem ediyorlar ki… ‘Ya niye böyle yapıyorsunuz’ diye üzüntülerini ifade ediyorlar.”

 


ABD ordusuna ait İHA 36 gün havada kalarak kendi rekorunu kırdıÖnceki Haber

ABD ordusuna ait İHA 36 gün havada kalar...

İBB’den tepki çeken uygulama: 8 dil var, Kürtçe yok!Sonraki Haber

İBB’den tepki çeken uygulama: 8 dil var,...

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar