AK Parti heyeti Dağlıca ’da

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti heyeti Dağlıca ’da
Abone ol
Yüksekova Kaymakamı Ömer Cimşit, AK Parti Hakkari İl Başkanı-23 Dönem Ak Parti Milletvekili Abdulmuttalip Özbek ve parti teşkilatı Dağlıca bölgesini ziyaret etti.

Hakkari’de il başkanlığı görevine başladığı günden bugün sürekli yöre halkı ile beraber olan Başkan Özbek, ilçe, belde, köy ve mezra ziyaretlerini sürdürüyor.

Irak sınırında bulunan köy ve mezraları sürekli ziyaret ederek halkın sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyen Başkan Özbek, Yüksekova Kaymakamı Ömer Cimşit ve parti teşkilatı ile birlikte Dağlıca bölgesini ziyaret etti.

Yüksekova Kaymakamı Cimşit, AK Parti teşkilatı ile birlikte vatandaşların sorun ve taleplerine geri dönüş yaptı.

Başkan Özbek, Köşkünü köyünde vatandaşlarımızın yaşadığı su, elektrik problemini sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yerinde çözüm üreterek vatandaşlarımızın mağduriyetini hep birlikte gideriyoruz dedi.

Halkın hizmetkarı olduklarını ifade eden Başkan Özbek, parti gözetmeksizin herkesi kucaklamaya devam ettiklerini söyledi. 

ak-parti-daglica-1.jpgak-parti-daglica-2.jpgak-parti-daglica-3.jpg

ak-parti-daglica-4.jpg

 

 

 


24 yıl sonra Yüksekova'ya gelen aşiret liderine coşkulu karşılamaÖnceki Haber

24 yıl sonra Yüksekova'ya gelen aşiret l...

Yeni bir ‘Çiftlik Bank’ vurgunu mu? Deterjan Pazarı'nda 40 bin kişi mağdurSonraki Haber

Yeni bir ‘Çiftlik Bank’ vurgunu mu? Dete...

Haber Yorumları

 • Gravi15-08-2022 15:52

  Sayın başkan ve heyeti her gün bir köye çıkartma yapıp güzel çoğrafyada bol bol kare fotoğraf çekiyorsunuz.Köylü halk tüm yalan dolan politıkalarınızı sizden iyi tahlil ediyor.sadece örf ve adet geneğine dayalı bır halk olduğu için misafirperliklerıyle sizi kabul ediyor.ne bölge halkına nede Ankaraya yaranamadınız.Hakkari iş, aş, doktor, sınır ticareti istıyor.bunları yapamadınız. Belediye borç batağındadır. Neyın çaresınde bahsedıyorsubuz

 • Oremarî12-08-2022 12:21

  Yahu gidin kardeşim. Halka vereceğiniz bir şeyiniz kalmamış. Sizlere inanan da sizden beter olsun

Yorum Yazın

Tiktok takipçi hilesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar