Yakalandı: "Bombacı Mülayim" Tutuklandı Yakalandı: "Bombacı Mülayim" Tutuklandı

Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu'nun Açıklamalarını Yalanladı

Kılıçdaroğlu'nun "Senin iftiralarının da mevcut iktidarın seçim zamanında attığı iftiralardan, sahte ve montaj videolarından bir farkı yoktur" şeklindeki sözleri üzerine Fatih Portakal, "Kale bile almıyorum sizi. Aynı sözleri aynen iade ediyorum size" diyerek sert bir yanıt verdi.

Portakal, Kılıçdaroğlu'nun İddialarına Tepki Gösterdi

Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu'nun kendisine yönelik iddialarına sert bir şekilde yanıt verdi. Eski CHP Genel Başkanı'nın kendisini aramayarak operasyon çektiğini ve gündeme gelmek için başka bir gazeteciyi kullanmaya çalıştığını iddia etti. Portakal ayrıca, "Bitti benim için. Kale bile almıyorum sizi. Aynı sözleri aynen iade ediyorum size" şeklinde konuşarak Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

Portakal'ın İddiaları Devam Ediyor

Fatih Portakal, yaptığı açıklamalarda Kılıçdaroğlu'nun kendisine yönelik iftiralarını reddederken, operasyon çekilmeye çalışıldığını savundu. Portakal, "Operasyon çekmeyin. Operasyona alet de olmayın arkadaşlar. Aranması gereken burada benim, ben, iddiayı ortaya atan da benim" şeklinde konuştu. Ayrıca, "Ben doğru bildiğim yolda yürümeye devam eden, tek başına yürümeye devam eden bir insanım. Sevenim de çok fazla yoktur onu da söyleyeyim. Ama işimi iyi yapmaya çalışırım" diyerek iddialarının arkasında durdu. DUVAR