Survivor All Star'da eleme gecesi heyecana neden oldu. Bu hafta gerçekleşen erkek elemesi için isimleri yazılan adaylar rekabet içine girdi. Yarışmaya veda eden isimse Ersin Korkut oldu. 

İçişleri Bakanlığı, 56 İlde Mali Suç Örgütlerine Yönelik Operasyon Yapıldı İçişleri Bakanlığı, 56 İlde Mali Suç Örgütlerine Yönelik Operasyon Yapıldı

Survivor All Star eleme düellosunda eşleşmeler belli oldu. Düello eşleşmeleri şu şekilde gerçekleşti; Mustafa Kemal Ersin ile eşleşti. Yunus Emre'de Yaman'la eşleşti. Geçen haftadan gelen Bozok ve Sercan arasındaki mücadelede mağlubiyetiyle bu haftanın çıkaracağı aday son oyuna çıkacak ve kaybeden veda eden isim oldu.

Yunus Emre - Yaman karşılaşmasında kazanan isim Yunus Emre oldu ve adaylıktan ismini düşürerek adada kalmayı garantiledi

Mustafa Kemal - Ersin karşılaşmasında kazanan isim Mustafa kemal oldu ve adaylıktan ismini düşürerek adada kalmayı garantiledi.

Bozok'un sakatlığı nedeniyle bir önceki eleme gerçekleşememişti. Bu hafta Sercan ve Bozok eleme için yarışacak. Bozok - Sercan Yıldırım karşılaşmasında kazanan isim Sercan oldu ve adaylıktan adını sildirerek adada kalmaya devam edecek.

Yaman - Ersin düellosundan kazanan Yaman oldu ve düellodan kendisini kurtardı.

Oyun seçim hakkı kendisinde olan Bozok basket atışını seçti. Bozok ve Ersin düellosunda kazanan isim adada kalmayı garantilerken kaybeden isim elenerek Survivor'a veda etti. Düellonun kazanan ismi Bozok oldu.

Survivor All Star 2024 yarışmasına son olarak veda eden isim Ersin korkut oldu.

Düelloyu kaybeden isim Ersin veda konuşmasını şu şekilde yaptı:

"Bu düellodan çıkacağımı zannediyordum. Fakat ekibimden yani Kırmızı takımdan Bozok beni elemiş oldu. Bozok'u tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada noktalandı bugün. Öncelikle ben Acun abiye çok teşekkür ediyorum. Ben herkesi çok seviyorum eğer kırgınlık bir üzüntü olduysa özür diliyorum. Ben herkesi çok seviyorum benim hikayem burada bitti."DUVAR