Elazığ’da polisin düzenlediği iki ayrı fuhuş operasyonunda aralarında Mollakendi Beldesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ın da bulunduğu 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Sözcü'den Özgür Cebe'nin haberine göre, Doğan’ın Elazığ merkezde kendisine ait otelde fuhuş yaptırdığı suçlamasıyla tutuklandığı ortaya çıktı.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği'ne bağlı ekipler “Cemre Operasyonu” adı altında eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda aralarında otel sahibi olan ve otelinde fuhuş yaptırdığı öne sürülen Enis Doğan'ın da bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı. 3 günlük gözaltı süresi dolan zanlılar 1 Mart günü Elazığ Adliyesi'ne çıkarıldı.

Burada ifadeleri alınan 5 zanlı daha sonra tutuklanma talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Sorgu hakimliğine sevk edildi. Sorgu hakimliğinde ifadeleri alınan 5 zanlı daha sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Doğan’ın, “Bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek, aracılık etmek veya yer temin etmek” suçlamasıyla tutuklandığı öğrenildi.

Otel ve güzellik merkezinde para karşılığında kadınlarla cinsel ilişkiye girdikleri tespit edilen 128 kişiye de idari para cezası uygulanırken, gerek belediye başkanına ait otel, gerekse güzellik merkezlerinin de mühürleneceği kaydedildi.DUVAR

Anıtkabir'deki Resmi 23 Nisan Töreninde 'İkinci Yüzyıl' vurgusu Anıtkabir'deki Resmi 23 Nisan Töreninde 'İkinci Yüzyıl' vurgusu

Fuhuş operasyonunda tutuklanan AK Partili belediye başkanı ihraç ediliyor

Elazığ merkezde kendisine ait otelde fuhuş yaptırdığı suçlamasıyla tutuklan AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan disipline sevk edildi.

Elazığ’da polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda aralarında Mollakendi Beldesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ın da bulunduğu 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

ANKA'nın haberine göre tutuklanmanın ardından AK Parti Elazığ İl Başkanlığı'nın Doğan’ı ''kesin ihraç'' talebiyle disipline sevk ettiği öğrenildi. ANKA