Vali Yardımcısı Karadağ; Halkımız Hizmetin En İyisine Layık Vali Yardımcısı Karadağ; Halkımız Hizmetin En İyisine Layık

AK Parti Genel Merkezinden gelen AK Parti 23. 24. Dönem Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, AK Parti Hakkari İl Başkanı Av. Zeydin Kaya ve seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.

Başkan Kaya ve beraberindekiler daha sonrada Vali ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik'i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Başkan Kaya sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda," AK Parti Genel Merkezimizden misafirimiz olan ve bir takım çalışmalarda bulunmak üzere İlimize gelen; AK Parti 23. 24. Dönem Adıyaman Milletvekilimiz Sn. Mehmet Erdoğan'ı İl Başkanlığımızda ağırladık.

Ardından; Meydan Medresesini ziyaret edip oradaki manevi ortamda hasbihal ettik.  Hakkari Kültürümüzü ve geçmişimizin fotoğraflandığı sergide incelemelerde bulunduk.  Seçim Koordinasyon Merkezimizi şereflendiren vekilimiz Sn. Mehmet Erdoğan'nın misafirlerimizle samimi sohbetleri oldu.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, kadim şehrimiz Hakkari'miz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim milletimize karşı bizi mahçup bırakmasın. Birliğimiz, kardeşliğimiz ve huzurumuz daim olsun. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Vekilimize şükranlarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.