"Vali Çelik, Ramazan Ayı Boyunca Hakkâri ve İlçelerini Ziyaret Ediyor: Öğrencilerle İftar ve Sohbet"

Hakkari Milletvekilleri Bartın ve Düşünmez’den Yüksekova Belediyesi'ne ziyaret Hakkari Milletvekilleri Bartın ve Düşünmez’den Yüksekova Belediyesi'ne ziyaret

Ramazan ayının manevi atmosferini yaşamak için Hakkâri ve ilçelerini ziyaret eden Vali Çelik, öğrencilerle bir araya gelerek onların sorunlarını dinliyor.

Yüksekova'da bulunan Hacı Ahmet Çalış Yatılı Hafızlık Kur'an Kursu'nda iftara katılan Vali Çelik, öğrencilerle bir araya gelerek samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Vali Çelik, "Bugün çocuklarımızın daveti üzerine kur'an kursuna geldik. İftar sonrası öğrencilerle güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Hepsi çok içten ve güzel duygularla dolular. İnşallah onlar, yarınlarımızın umudu olacaklar. Ülkemizin ve Yüksekova'mızın geleceği için büyük potansiyele sahipler. Bu enerji ve iyilik dolu duyguları görmek bize ilham veriyor. Mayıs ayının sonunda onları İstanbul'a bir geziye göndereceğiz. Ayrıca, istekleri doğrultusunda eğer mümkün olursa, futbol maçını da izlemelerini sağlayacağız." şeklinde konuştu.

1 428 860X505